Школски лист

Драги читаоче,

Добро дошао међу странице часописа Основне школе Младост из Врњаца. Потрудили смо се да на страницама које те жељно ишчекују створимо један помало наш, а опет, помало свачији мали, школски свет, свет који би требало да буде и огледало наше занимљиве свакодневнице, али и небо наших лепих циљева и снова. Зато, читаоче, немој одустајати, издржи и прочитај нас, или бар разгледај до краја - можда, на некој од следећих страница сусретнеш нешто што ће у теби пробудити некакву заборавлјену радост, или што ће ти дати надахнуће за нешто сасвим, сасвим ново, или што ћете подсетити на то да увек има наде и времена за велике, узвишене жеље, само ако су те жеље изашле из чистог и искреног срца.

Јер, Младост ће нам остати вечна, само ако смо јој ми верни!

Младост број 1

Младост број 2