Резултати такмичења 2018/19. године

Одбојка девојчице - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Срејић Анђела  

учешће

   
Ристић Стефана  
Јевремовић Анђела  
Мислопољац Емилија  
Петровић Нина  
Николић Валентина  
Стојановић Анђела  

 

Кошарка дечаци - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Јевремовић Михајло   2. место    
Миладиновић Немања  
Миодраговић Милош  
Булатовић Ђорђе  
Ђукић Лазар  
Трифуновић Страхиња  
Топаловић Светомир  
Ристић Никола  
Чеперковић Алекса  
Јовановић Душан  
Савковић Ненад  
Димитријевић Лазар  

 

Кошарка девојчице - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Петровић Нина   1. место    
Лазаревић Ведрана  
Мислопољац Емилија  
Стевановић Мина  
Ристић Стефана  
Петровић Горана  
Срејић Анђела  
Џамић Неда  
Топаловић Теодора  

 

Фудбал дечаци - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Чеперковић Алекса   2. место    
Ђукић Лазар  
Трифуновић Страхиња  
Савковић Ненад  
Јовановић Душан  
Миладиновић Немања  
Булатовић Ђорђе  
Миодраговић Милош  
Топаловић Светомир  
Ристић Никола  
Јевремовић Михајло  

 

Фудбал девојчице - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Ристић Стефана   1. место    
Јевремовић Анђела  
Лазаревић Ведрана  
Петровић Горана  
Петровић Нина  
Николић Валентина  
Топаловић Теодора  
Боћанин Анастасија  
Џамић Неда  
Мислопољац Емилија  
Стевановић Мина  

 

Пливање - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Стругаревић Филип 5     учешће
Весић Милош 6      

 

Фузика - Весна Радић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Котлајић Алекса 6 3. место учешће - похвала  

 

Хемија - Војкан Добричић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Димитријевић Лазар 7 3. место учешће  
Ђорђевић Мина 7 учешће    
Миодраговић Милош 8 учешће учешће  

 

Математика - Данијела Радовановић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Ђорђевић Мина 3 учешће    
Петровић Анђела 3 учешће    
Милутиновић Нађа 3 учешће    
Топаловић Милош 3 учешће    
Миодраговић Вања 3 учешће    
Драшковић Дејан 3 учешће    
Терзић Анђелија 3 учешће    
Лукић Матеја 3 учешће    
Томић Данило 3 учешће    

 

Математика - Дејан Аџић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Ђорђевић Марко 4 2. место учешће  
Петровић Андрија 4 3. место    
Рајков Вељко 4 учешће    
Бугариновић Ива 4 учешће    
Предолац Данило 4 учешће    

 

Математика - Марина Стефановић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Котлајић Лука 4 учешће    

 

Историја - Јовица Сташић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Топаловић Матија 5 учешће    
Радовановић Илија 5 учешће    

 

Биологија - Милица Манојловић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Стевановић Мина 8 1. место учешће  
Лазаревић Ведрана 8 учешће    
Димитријевић Лазар 7 учешће    

 

Техника и технологија - Анђелија Чановић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Лукић Лука 5 2. место учешће  

 

Српски језик - Јелена Вучетић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Лазаревић Миљана 5 учешће    
Миодраговић Вук 5 учешће    
Котлајић Софија 5 учешће    

 

Српски језик - Слободан Радаковић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Топаловић Матија 5 учешће    
Лазаревић Ведрана 7 учешће    

 

Џудо - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Булатовић Вељко 6   учешће  
Димитријевић Лазар 7   учешће  
Савковић Ненад 8   1. место учешће

 

Песниковање - Дејан Аџић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Бугариновић Ива 4 учешће    
Предолац Данило 4 учешће    

 

Песниковање - Слободан Радаковић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Мислопољац Емилија 8 учешће    

 

Рукомет девојчице - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Ристић Стефана 8 1. место    
Петровић Горана 8
Петровић Нина 8
Срејић Анђела 8
Лазаревић Ведрана 8
Мислопољац Емилија 8
Стевановић Мина 8
Николић Валентина 7

 

Рукомет дечаци - Живојин Стошовић

Ученик Разред Општинско Окружно Републичко
Јевремовић Михајло 8 2. место    
Савковић Ненад 8
Миодраговић Милош 8
Миладиновић Немања 8
Булатовић Ђорђе 8
Чеперковић Алекса 8
Ђукић Лазар 8
Трифуновић Страхиња 8
Стрменичанин Милан 7
Лазар Димитријевић 7
Топаловић Светомир 7
Ристић Никола 7

 

Распоред звоњења

1. до 4. разред

  Смена А Смена Б
1. час 08:00-08:30 10:45-11:15
2. час 08:35-09:05 11:20-11:50
3. час 09:20-09:50 12:05-12:35
4. час 09:55-10:25  

 

5. до 8. разред

  Прва смена
1. час 07:45-08:15
2. час 08:20-08:50
3. час 09:10-09:40
4. час 09:45-10:15
5. час 10:20-10:50
6. час 10:55-11:25
7. час 11:30-12:00

 

Реч директора

Поштовани ученици, родитељи и колеге,

Велика је част и привилегија бити на челу ове школе која има успешну и дугогодишњу традицију.

Кроз нашу школу прошло је на хиљаде ђака који су данас вредни и успешни људи, а ми њихови учитељи/наставници се радујемо свим њиховим наградама и успесима, управо јер су били део нас.

Поносни смо на топлу добродошлицу коју школа пружа ученицима, родитељима и свима који су заинтересовани за наш рад и успех. У школи негујемо здраве колегијалне односе, тимски рад, однос поштовања на релацији ученик – родитељ – наставник. Наставници и сви запослени старају се да ученици проводе безбедно време у школи користећи га поред учења и за квалитетно спровођење ваннаставних активности како би након завршетка основне школе били припремљени за животне изазове.

Мото наше школске заједнице је "Заједно до успеха".

Срдачно!
Игор Дрманац

Претрага