Наш понос - ученици генерације

Поштовани,

Пред Вама се налазе биографије бивших ученика наше школе – ученика генерације. Неки од њих су још увек ученици средње школе, студенти факултета, запослени и успешни људи.

ОШ „Младост“ Врњци са поносом представља њихове биографије. Нама је велика част што су били ученици наше школе и што дан данас својим успехом прослављају име наше школе и средине.

Наша школа им путем овог сајта одаје признање са жељом да их прати здравље, срећа и успех у даљем животу.

1992 - Марија Стојановић

1994 - Валентина Видаковић